Dit bewegend leren spellenpakket voor kleuters en groep 3 bevat 12 activiteiten rondom het thema Sinterklaas, voor taal en rekenen voor zowel binnen als buiten.
Bewegend leren krijgt steeds meer een plek binnen het onderwijs in Nederland. Veel leerkrachten zijn op zoek naar manieren om bewegend leren toe te kunnen passen binnen hun dagelijkse praktijk. Met dit pakket willen we je handvatten bieden om taal- en rekenactiviteiten op een bewegende manier aan te bieden.
*** Let op! De aanschaf van deze digitale download geeft standaard gebruiksrecht voor slechts één persoon / individuele leerkracht of één klas binnen een school. Gebruik je het materiaal in meerdere klassen op school? Dan dien je meerdere licenties aan te schaffen. Het aantal benodigde licenties kun je selecteren voordat je het product in je winkelmand plaatst. Digitale Kleuteruniversiteit materialen mogen zonder geldige licentie niet worden gedeeld.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.