Een vrolijk muzikaal project over de dieren uit Dierendorpje!
Leer oversteken met Zebra, ga mee op reis met Schaap en maak een ritje met Olifant. Aan de hand van het gelijknamige boek van Kim Lian van der Meij en Gitte Spee, gebruikmakend van de prachtige liedjes uit het boek.
*** Let op! De aanschaf van deze digitale download geeft standaard gebruiksrecht voor slechts één persoon / individuele leerkracht of één klas binnen een school. Gebruik je het materiaal in meerdere klassen op school? Dan dien je meerdere licenties aan te schaffen. Het aantal benodigde licenties kun je selecteren voordat je het product in je winkelmand plaatst. Digitale Kleuteruniversiteit materialen mogen zonder geldige licentie niet worden gedeeld.
Download hier de lesdoelen van dit project.
Koop het bijbehorende boek rechtstreeks bij onze partner Leesvink:
Sarah (geverifieerde eigenaar) –
“Dierendorpje, dierendorpje hier niet zo heel ver vandaan..”
Dit liedje heeft de afgelopen 4 weken door mijn hoofd gespeeld.
Wat een super leuk, leerzaam, muzikaal en veelzijdig project!
Het bijbehorende boek is ook heel erg mooi en de verhalen sluiten goed aan bij de belevingswereld van de kinderen.
Het klaslokaal was binnen de kortste keren omgetoverd tot ons eigen dierendorpje en de kinderen hebben erg genoten van de bijhorende liedjes en filmpjes.
Er staan veel verschillende lessuggesties en werkvormen in het project en je zit niet gebonden aan een bepaalde periode in het jaar om het project uit te voeren.
Ik kijk er nu alweer naar uit om nog een keer met dit project te kunnen werken!