08-04-2021 Let op: Het benodigde boek voor dit project, ‘Saar in de lente’, is in herdruk en momenteel beperkt beschikbaar bij boekhandels. Het boek is noodzakelijk voor uitvoering van dit project.Â
Saar wandelt met oma door de tuin en ze ontdekken dat het lente is!
Wil jij ook weten wat Saar allemaal ziet? Beleef samen een fijn lente-avontuur.
Dit zeer goed gevulde KET project is geschreven bij het boek ‘Saar in de lente‘ van Pauline Oud en bevat taal- en rekenactiviteiten, activiteiten voor wereldoriëntatie, muzieklessen, een spel- en bewegingsles en suggesties voor hoeken met extra taalaanbod voor kinderen met een vertraagde taalverwerving.
*** Let op! De aanschaf van deze digitale download geeft standaard gebruiksrecht voor slechts één persoon / individuele leerkracht of één klas binnen een school. Gebruik je het materiaal in meerdere klassen op school? Dan dien je meerdere licenties aan te schaffen. Het aantal benodigde licenties kun je selecteren voordat je het product in je winkelmand plaatst. Digitale Kleuteruniversiteit materialen mogen zonder geldige licentie niet worden gedeeld.
Download hier de lesdoelen van dit project.
Koop het bijbehorende boek rechtstreeks bij onze partner Leesvink:
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.